Menu

Zaczynamy

Długo rozmyślaliśmy i ciułaliśmy grosz do grosza, stopniowo poszerzając nasze plany. Na początku chcieliśmy skoczyć do Maroka, później do Azji Południowo-Wschodniej, aż w końcu postanowiliśmy targnąć się na najbardziej skomplikowany wyjazd. Jeśli nie teraz, to kiedy?

Stopniowo okazało się jednak, że szlaki są nam przychylnie nastawione i jeżeli Opatrzność dobrze nas poprowadzi, to w ciągu najbliższych kilku miesięcy postawimy stopę we wszystkich trzech destynacjach. W październiku – Maroko. Na początku przyszłego roku – krótki przystanek w Azji, a potem kangury i Wielka Rafa Koralowa.

Postanowiliśmy założyć Przedeptane.pl oraz jego odpowiednik na Facebooku, aby kolekcjonować i dzielić się informacjami i kontaktami. Być może nasze doświadczenia pomogą komuś, kto też szykuje się do drogi, może dzięki tej stronie trafimy na kogoś, kto posłuży nam pomocą lub wsparciem. Zapraszamy do dyskusji, jeżeli sami znacie kogoś, kto był, jest lub będzie na Antypodach, to będziemy dozgonnie wdzięczni za kontakt.

W najbliższym czasie zamierzamy rozbudować powoli skromny układ strony, więc zerkajcie od czasu do czasu.

Do zobaczenia w szerokim świecie!

Brak komentarzy

    Dodaj komentarz