Menu

Angielskie wtorki

Zainspirowani trendem, z jakim spotkaliśmy się na Wyspach Kanaryjskich, postanowiliśmy przenieść pomysł na nasze tereny. We wtorek 20 września w czeskocieszyńskim klubie Dziupla odbędzie się pierwsza edycja „Angielskich wtorków”, nieformalnych spotkań z winem, muzyką i językiem angielskim.

Na Gran Canarii taki format jest obecnie przebojem w wielu knajpkach – raz na jakiś czas właściciel wydziela jeden lub kilka stołów, przy którym spotykają się osoby poszukujące kontaktu z żywym językiem angielskim. Korzyści jest wiele – można poznać nowych ludzi, bez stresu, na luzie, bez spiny pogadać z kimś, kto nie zwraca uwagi na poziom opanowania danego języka lub ewentualne błędy. Plus darmowe drinki.

Pierwsza, próbna edycja imprezy ruszy 20 września o 18:00 w klubie Dziupla w Czeskim Cieszynie (mapka), znajdującym się tuż obok Hotelu Piast. Miłosiernie nam panujący szef klubu zarezerował dla klubowiczów jeden stół, a w ramach zachęty będzie nam na nim stawiał wino z Moraw (free!). Impreza jest otwarta – przyjść może ktokolwiek, nawet całkowicie początkujący. Bez ograniczeń wiekowych. Jeżeli się uda, możemy liczyć na kolejne edycje, a więc serdecznie zapraszamy i prosimy o szerzenie dobrego słowa. Przyjdźcie i przyprowadźcie znajomych. See you!

 

Brak komentarzy

    Dodaj komentarz