This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

Menu

Wracamy. Australia 2014.

Podobno nic dwa razy się nie zdarza … A nam się zdarzyło – jeszcze w tym roku wrócimy na Antypody. Jak? Gdzie? Na jak długo?

Na naszym Facebooku pisaliśmy niedawno o supertanich biletach do Kangurlandii. Nie napisaliśmy już jednak że sami daliśmy się skusić. Trzeba było odczekać kilka dni i stwierdzić, czy promocja na pewno nie jest zwykłą pomyłką w systemie. W końcu otrzymaliśmy jednak oficjalne potwierdzenie rezerwacji – w ostatnich dniach listopada odlatujemy do Perth w Australii Zachodniej i zostajemy na południowej półkuli aż do Sylwestra!

Jakie mamy plany? No cóż, na razie są one dosyć mgliste – i dlatego najbliższych kilka tygodni będzie tak ekscytujących :) Na pewno chcielibyśmy się skoncentrować na miejscach, których nie udało nam się zwiedzić w trakcie zeszłej wyprawy. Dużą część wyjazdu na pewno poświęcimy na zwiedzanie południowej części Australii Zachodniej (na północy w tym czasie szaleją monsuny), jeżeli pozwoli na to czas i fundusze, bardzo chcielibyśmy zobaczyć Tasmanię. Czy uda nam się dotrzeć do najbielszej plaży na świecie? Czy przejdziemy się w koronach gigantycznych eukaliptusów? Czy spotkamy diabła tasmańskiego?

Przy okazji chcielibyśmy Was poprosić o pomoc. Mamy teraz kilka miesięcy na dokładne przygotowania, zbieranie informacji i tematów – jeżeli więc macie jakichś znajomych, którzy byli albo są w Australii Zachodniej lub na Tasmanii, to będziemy wdzięczni za jakiekolwiek rady, ostrzeżenia i wskazówki. Oczywiście zapraszamy też do współpracy wszystkich blogerów związanych z Antypodami – to może być nasza wspólna przygoda.

W każdym razie wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie będzie się działo. Stay tuned!

*UPDATE*

Udało nam się zrealizować praktycznie wszystkie wyznaczone cele! Relacje i zdjęcia z tej wyprawy znajdziesz pod tagiem Australia2014.

5 komentarzy

 • wesolowski.co
  23/03/2014 at 19:04

  Taka pierdoła, ale… mam taki sam globus ;) patrzę na niego codziennie i zastanawiam się, gdzie mnie tym razem poniesie ;) Pozdrawiam!

  Reply
  • Darek
   23/03/2014 at 20:51

   Heh, nam marzy się duża mapa do wbijania chorągiewek :)
   A tak przy okazji – 9 wyjazdów w zeszłym roku? Respekt :)

   Reply
 • ms
  04/04/2014 at 16:04

  Zazdroszczę w calej rozciągłości, niemniej jednak ogarnęło mnie przerażenie!

  Reply
 • Panstwo Podrozni
  26/04/2014 at 07:06

  Czekamy z otwartmi ramionami i buteleczkami:) w Sydney

  Reply
  • Darek
   26/04/2014 at 08:24

   Oj, nie wywołujcie Przedeptanego z lasu, bo istnieje poważne zagrożenie, że naprawdę Was odwiedzimy :D

   Reply

Dodaj komentarz