Komentarze do: Wdzięczny jak zwierzę. Historia Penguina. /2015/wdzieczny-jak-zwierze/ Jedzoki w świat Mon, 21 Aug 2017 11:10:52 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.2.9 Autor: Przedeptane /2015/wdzieczny-jak-zwierze/#comment-670 Tue, 28 Jul 2015 05:37:53 +0000 /?p=881#comment-670 W odpowiedzi do Marcin | Wojażer.

No raczej! Jesteśmy członkami nieoficjalnego fanklubu waszego travelpieseła, świetny zwierzak :)

]]>
Autor: Przedeptane /2015/wdzieczny-jak-zwierze/#comment-669 Tue, 28 Jul 2015 05:36:49 +0000 /?p=881#comment-669 W odpowiedzi do Eva.

O, faktycznie? Dzięki za info, bardzo interesują nas powiązania między fauną Australii i NZ. My też lubimy srokacze za całokształt – za popisy wokalne, towarzyskość i inteligencję (nawet wtedy, gdy podkradają jedzenie ze stołu:)).

]]>
Autor: Marcin | Wojażer /2015/wdzieczny-jak-zwierze/#comment-668 Tue, 28 Jul 2015 05:30:23 +0000 /?p=881#comment-668 Świetna historia, zwierzęta to jednak cudowny towarzysz dla człowieka, wierny i kochany, coś o tym wiem ze swojego doświadczenia! :)

]]>
Autor: Przedeptane /2015/wdzieczny-jak-zwierze/#comment-667 Mon, 27 Jul 2015 14:08:42 +0000 /?p=881#comment-667 W odpowiedzi do kami.

Wow, faktycznie, już 92 tysięcy ludziów! Fenomen :)

]]>
Autor: kami /2015/wdzieczny-jak-zwierze/#comment-666 Mon, 27 Jul 2015 14:03:49 +0000 /?p=881#comment-666 o jejku jaka cudowność! uwielbiam takie dziwne udomowione zwierzęta, do niedawna moim ulubieńcem był podróżujący jez, ale zmarło mu się! A i właśnie sama zostałam jedną z 92k (!) śledzących ptaka na Insta!

]]>
Autor: Eva /2015/wdzieczny-jak-zwierze/#comment-665 Fri, 24 Jul 2015 23:45:08 +0000 /?p=881#comment-665 My tutaj w Nowej Zelandii też mamy srokacze. I tak samo jak mewy, tyle że w bardziej elegancki sposób, chętnie przyłączają się do naszych pikników :) Uwielbiam ich poranne śpiewy! Swietna fotka z buziaczkiem!

]]>
Autor: Nieustanne Wędrowanie /2015/wdzieczny-jak-zwierze/#comment-664 Fri, 24 Jul 2015 08:04:09 +0000 /?p=881#comment-664 Niesamowite! Dzięki takim sytuacjom odzyskuje wiarę w ten świat… Plus bardzo ładne zdjęcia.

]]>
Autor: Przedeptane /2015/wdzieczny-jak-zwierze/#comment-663 Fri, 24 Jul 2015 06:58:26 +0000 /?p=881#comment-663 W odpowiedzi do obserwatore.

Jasne, wiele gatunków australijskich zwierząt bardzo szybko się oswaja i przywiązuje do właściciela. Oprócz takich srokaczy, jak Penguin, świetnie nadają się do tego na przykład papugi, małe torbacze itp.

]]>
Autor: obserwatore /2015/wdzieczny-jak-zwierze/#comment-662 Fri, 24 Jul 2015 06:42:25 +0000 /?p=881#comment-662 No cóż, trzeba wybierać: albo kangury albo koty! ;) Pytanie czy dziki ptak da się udomowić i zwiąże się z właścicielami. Bo chyba o to chodzi ludziom, którzy biorą sobie do domu kota czy psa.

]]>