Komentarze do: Great Ocean Road. Dwanaście apostołów, osiem tysięcy koali. /2015/great-ocean-road/ Jedzoki w świat Thu, 23 Jun 2016 09:21:12 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.2.9 Autor: TMpodróżniczo /2015/great-ocean-road/#comment-582 Mon, 18 May 2015 19:56:10 +0000 /?p=817#comment-582 Rzeczywiście, widoki to są niesamowite. Fajnie, że „zrobiliście” tak pokaźną trasę. Chyba jest to bezsprzeczne, że Australia, to dobre miejsce na roadtripy :)

]]>
Autor: Nina z naszerodzinnepodroze /2015/great-ocean-road/#comment-581 Mon, 18 May 2015 09:44:14 +0000 /?p=817#comment-581 Cudowne miejsca! Marze o Australii i Nowej Zelandii. Az trudno uwierzyc, ze takie slodkie miski – jak mowi moja corka, moga tyle szkód zrobic.

]]>
Autor: Marcin | Wojażer /2015/great-ocean-road/#comment-580 Mon, 18 May 2015 09:24:50 +0000 /?p=817#comment-580 Zrobiliście 666 km, przynajmniej tak mapa mówi ;) diabelsko! A tak serio, niesamowite widoki i rzeczywiście raj na roadtripy!

]]>
Autor: Piotr (Made in China) /2015/great-ocean-road/#comment-579 Mon, 18 May 2015 07:49:49 +0000 /?p=817#comment-579 Ech Australia czeka na swoja kolej juz ładne kilka lat…najlepiej na motorze. I koniecznie namiot gdzieś na tych klifach!
pzdr

]]>
Autor: Przedeptane /2015/great-ocean-road/#comment-567 Thu, 12 Mar 2015 18:15:42 +0000 /?p=817#comment-567 W odpowiedzi do Norbert.

Przyszłym razem jedziesz z nami – to dopiero będzie fotorelacja! :)

]]>
Autor: Norbert /2015/great-ocean-road/#comment-566 Wed, 11 Mar 2015 21:09:23 +0000 /?p=817#comment-566 Hej Darku!
Niesamowite miejsca! Ale Wam zazdroszczę takiej podróży, takich widoków! :-)
Pozdrawiam!

]]>