Komentarze do: Cradle Mountain, Tasmania. Chłodne serce wyspy. /2015/cradle-mountain-tasmania-australia/ Jedzoki w świat Mon, 19 Oct 2015 16:30:51 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.2.9 Autor: Ewa| Daleko niedaleko /2015/cradle-mountain-tasmania-australia/#comment-577 Fri, 15 May 2015 07:57:59 +0000 /?p=717#comment-577 Pięknie, pięknie, pięknie! Przyroda tak naprawdę najbardziej kręci mnie w podróżach, podglądanie zwierząt szczegolnie. Dlatego zazdroszczę dziobaka :D To takie pocieszne stworzenie :)

]]>
Autor: Natalia /2015/cradle-mountain-tasmania-australia/#comment-576 Tue, 12 May 2015 22:04:48 +0000 /?p=717#comment-576 Jeeeeeeeeeeeej Pepe Pan Dziobak <3 Faktycznie mieliście dużo szczęścia :)

]]>
Autor: Marcin | Wojażer /2015/cradle-mountain-tasmania-australia/#comment-575 Tue, 12 May 2015 20:57:26 +0000 /?p=717#comment-575 Trafiliście w sedno mojego myślenia pt. jak daleko się da dotrzeć… Tasmania zawsze brzmiała daleko i zawsze wiedziałem, że jest daleko. Przyroda chyba trochę tam onieśmiela, prawda? Mam nadzieję, że Australijczycy dobrze zadbają o ten niezwykle naturalny skrawek Ziemi!

]]>
Autor: Ewa /2015/cradle-mountain-tasmania-australia/#comment-574 Tue, 12 May 2015 20:04:28 +0000 /?p=717#comment-574 Dziobak i kolczatka przesłodkie :) Ja bym jeszcze bardzo chciała usłyszeć diabła tasmańskiego. Ponoć wrażenie niezapomniane.

]]>
Autor: Osmol /2015/cradle-mountain-tasmania-australia/#comment-573 Tue, 12 May 2015 19:00:57 +0000 /?p=717#comment-573 Co tu dużo gadać, skoro cokolwiek powiem, będą to tylko słowa, a to Wy na wlasne oczy widzieliście to, co ja chciałbym zobaczyć. Przyroda powalająca na kolana.
Dziobak jest super! Kolczatka najeżona jakoś z jakiegoś powodu, staw zapatrzony w swe odbicie, a drzewo pochylone… ;)
Jedyne co mozna powiedzieć, że pięknie tam jest. Tylko szkoda, że to tak daleko, że to antypody…

]]>