Komentarze do: Gran Canaria – A ty mnie na wyspę szczęśliwą zawieź … /2011/gran-canaria-a-ty-mnie-na-wyspe-szczesliwa-zawiez-%e2%80%a6/ Jedzoki w świat Thu, 23 Jun 2016 09:25:39 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.2.9 Autor: Przedeptane /2011/gran-canaria-a-ty-mnie-na-wyspe-szczesliwa-zawiez-%e2%80%a6/#comment-827 Mon, 02 Nov 2015 06:57:22 +0000 http://przedeptane.pl/?p=4#comment-827 W odpowiedzi do Mr_Szpak.

Jasne, znajomi tak jechali – od razu pognali do centrum wyspy, gdzie spędzili kilka dni na trekkingach i biwakach i bardzo im się podobało :)

]]>
Autor: Mr_Szpak /2011/gran-canaria-a-ty-mnie-na-wyspe-szczesliwa-zawiez-%e2%80%a6/#comment-826 Sun, 01 Nov 2015 21:39:09 +0000 http://przedeptane.pl/?p=4#comment-826 ten język gwizdów to jest dla mnie niesamowita sprawa, kiedyś czytałem o tym w „Poznaj Świat”… i tak sobie myślę że może to by nie było złe miejsce żeby pojechać sobie na jakiś czas z plecakiem na dziko… wędrówka, spanie pod chmurką itp. :)

]]>
Autor: Przedeptane /2011/gran-canaria-a-ty-mnie-na-wyspe-szczesliwa-zawiez-%e2%80%a6/#comment-822 Fri, 30 Oct 2015 11:07:34 +0000 http://przedeptane.pl/?p=4#comment-822 W odpowiedzi do Natalia | zlotaproporcja.pl.

Wow, to może być świetna przygoda…

]]>
Autor: Natalia | zlotaproporcja.pl /2011/gran-canaria-a-ty-mnie-na-wyspe-szczesliwa-zawiez-%e2%80%a6/#comment-821 Fri, 30 Oct 2015 11:00:14 +0000 http://przedeptane.pl/?p=4#comment-821 To że miejsce jest bardzo skomercjalizowane przez biurowych turystów nie oznacza, że nie ma tam co zobaczyć. Ja Kanary planuję opłynąć łódką już od kilku lat, jakoś do tej pory wypadały mi inne wyjazdy, ale może w przyszłym roku się uda :)

]]>
Autor: Przedeptane /2011/gran-canaria-a-ty-mnie-na-wyspe-szczesliwa-zawiez-%e2%80%a6/#comment-819 Thu, 29 Oct 2015 07:08:56 +0000 http://przedeptane.pl/?p=4#comment-819 W odpowiedzi do kami.

Jeżeli będziesz miała okazję, to na pewno jedź. Nie wiem, jak inne wyspy, ale Gran Canaria oferuje całą skalę – od hotelowego byczingu w słońcu, poprzez roadtripa na luzie aż po biwakowanie na dziko w przyrodzie.

]]>
Autor: Przedeptane /2011/gran-canaria-a-ty-mnie-na-wyspe-szczesliwa-zawiez-%e2%80%a6/#comment-818 Thu, 29 Oct 2015 07:07:25 +0000 http://przedeptane.pl/?p=4#comment-818 W odpowiedzi do Marta.

To NA PEWNO dobre miejsce, serio :)

]]>
Autor: kami /2011/gran-canaria-a-ty-mnie-na-wyspe-szczesliwa-zawiez-%e2%80%a6/#comment-817 Thu, 29 Oct 2015 07:06:07 +0000 http://przedeptane.pl/?p=4#comment-817 do niedawna zupełnie nie interesowały mnie Wyspy Kanaryjskie, podobnie jak Wy założyłam błędnie, że to tylko miejsce na all inclusive. Jakoś na początku roku był wysyp blogierów na Kanarach i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu sama stwierdziłam, że pojechałabym tam! A Wy teraz to tylko potwierdzacie :) Nie dość, że widoki bajka to i ta architektura całkiem niezła! Do rozważenia na jakiś kolejny wojaż! :D

]]>
Autor: Marta /2011/gran-canaria-a-ty-mnie-na-wyspe-szczesliwa-zawiez-%e2%80%a6/#comment-816 Wed, 28 Oct 2015 20:29:22 +0000 http://przedeptane.pl/?p=4#comment-816 Miałam podobne skojarzenia z Kanarami. Trochę teraz zmieniałam zdanie, więc może to dobry pomysł na wakacje? :)

]]>
Autor: Przedeptane /2011/gran-canaria-a-ty-mnie-na-wyspe-szczesliwa-zawiez-%e2%80%a6/#comment-814 Tue, 27 Oct 2015 07:13:22 +0000 http://przedeptane.pl/?p=4#comment-814 W odpowiedzi do TM podróżniczo.

O, dzięki za potwierdzenie! Swoją drogą – od czasu naszego wypadu udało nam się nakłonić do wyjazdu kilka innych osób i nikt nie narzekał :)

]]>
Autor: TM podróżniczo /2011/gran-canaria-a-ty-mnie-na-wyspe-szczesliwa-zawiez-%e2%80%a6/#comment-813 Tue, 27 Oct 2015 06:57:05 +0000 http://przedeptane.pl/?p=4#comment-813 No właśnie, gdy ktoś mówi że na Kanarach czy to na samej Gran Canarii nie ma nic ciekawego to staram się go wyprowadzić z błędu. Oczywiście jeśli chce się plażować to jest gdzie i nie ma co do tego dyskusji. Jednak można tam nie tylko plażować. Zjeździłem wyspę wzdłuż i wszerz jak tylko się dało po tych serpentynkach :) Całkiem niemało jest do zobaczenia i odwiedzenia. Miałem okazje być kilkukrotnie i zawsze z dużą chęcią tam powracam. Gran Canaria to takie jedno z „moich miejsc” :)

]]>